НГВУ "Надвірнанафтогаз"- лауреат незалежного рейтингу "Ділова Івано-Франківщина""


26 серпня 2011 року відбу­лася третя офіційна церемо­нія нагородження лауреатів незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина 2011». Цей захід уже став на Прикарпатті традиційним. Попередні цере­монії рейтингу відбувались у 2007-му та 2009 роках.

Цьогоріч до незалежного рейтингу потрапили 86 лауре­атів. Це - провідні установи, організації, підприємства краю, які своєю діяльністю доводять, що Прикарпаття є успішним самодостатнім позитивним  краєм, з яким можна та перспективно налагоджувати співпрацю.

 На фото, зліва на право: Володимир Чуприна- начальник НГВУ "Надвірнанафтогаз" і Георгій Соляник- керівник проекту "Ділова Івано-Франківщина"

Лауреатів незалежного рейтингу відзначили дипломами та пам'ятними медалями – за вагомий внесок у зростанні іміджу Івано-Франківської області на загальноукраїнському та міжнародному рівнях.

Отримали дипломи і Публічне акціонерне товариство Укрнафта” та його структурний підрозділ -  НГВУ “Надвірнанафтогаз”.

 

За результатами незалежного рейтингу видано презентаційний альманах «Ділова Івано-Франківщина 2011». Це видання всеукраїн­ського та міжнародного масштабу містить наукові матеріали з історії та культури Прикарпаття, репрезентує соціально-економіч­ний стан області, відображає економічний потенціал і пріоритетні  шляхи розвитку нашого краю.

 

Альманах ставить за мету розвиток співпраці Івано-Франківської області з іншими регіонами України, державами та міжнародними організаціями, залучення іноземних інвестицій на представницькому та офіційному рівнях.

Третій випуск альманаху вийшов двома мовами – українською та англійською, що значно розширить коло його розповсюдження за кордоном, при чому до цього видання розповсюджувалось у 40 країнах. Альманах отримують міжнародні організації та їхні представ­ництва в Україні, центральні державні установи України, обласні державні адміністрації. Його дарують офіційним делегаціям, що відвідують нашу область.