Успіху сприяє творчий пошук і самоосвіта

У НГВУ «Надвірнанафтогаз» поклали початок новій традиції – вперше на базі підприємства провели конференцію молодих спеціалістів. З метою створення умов для творчого потенціалу молодих фахівців-нафтовиків, стимулювання їх ініціативи та розвитку професійної компетентності, забезпечення якісної підготовки молодих кадрів та створення перспективного резерву керівного складу на підприємстві згідно з наказом його керівника Володимира Чуприни 18-19 березня започатковано проведення І конференції молодих спеціалістів на тему «Вклад молодих спеціалістів підприємства у розвиток нафтогазової промисловості України».

Її проведенню передувала кропітка робота організаторів та учасників. Сформовано організаційний комітет, розроблено і затверджено рішенням профспілкового комітету «Положення про проведення конференції молодих спеціалістів НГВУ «Надвірнанафтогаз», затверджено журі, в яке ввійшли головні спеціалісти та заступники начальника управління.

IMG_3109

 

16 молодих спеціалістів (із 89-ти, які працюють на підприємстві) представили на розсуд журі свої творчі роботи. Відкрив конференцію та вів її начальник технічного відділу Віталій Бойчук, котрий брав активну участь у підготовці і проведенні заходу. Така робота йому близька, бо й сам у 2001 році став переможцем  конференції молодих спеціалістів ПАТ «Укрнафта». Із привітанням виступив керівник підприємства Володимир Чуприна, який зазначив, що проведення конференції є важливим кроком до забезпечення  професійної підготовки молодих кадрів та для вирішення актуальних завдань у нафтогазовому виробництві.

Може виникнути запитання: «А чи доречно у теперішній час проводити такі заходи? Чи не повинні всі наші сили спрямувати на боротьбу з агресором?». Відповідь знаходимо після заслуховування перших творчих робіт. Нині, коли питання енергонезалежності України стоїть настільки гостро як ніколи, коли держава ставить завдання щодо досягнення максимально можливого рівня забезпеченості власними паливно-енергетичними ресурсами національної економіки, саме у цей час необхідно всі знання, професіоналізм, творчий підхід та наполегливість направити на пошук резервів та потенціалу для нарощення власного видобутку вуглеводнів та економії наявних ресурсів. І саме такими цілями задавалися молоді спеціалісти при написанні своїх робіт.

Вісім спеціалістів представили доповіді за виробничим напрямком, який охоплює  видобування нафти і газу, буріння свердловин, геологію нафти і газу та геофізику, підготовку та переробку нафти і газу, обладнання нафтових і газових промислів, а другого дня ще 8 учасників – за загальним напрямком (автоматизовані системи управління технологічними процесами, наука та екологія, технологічний транспорт, менеджмент, маркетинг, економіка  та соціальні питання). Для кращої наочності кожну доповідь супроводжували візуалізацією. У роботах висвітлені актуальні питання виробництва і шляхи їх вирішення. Доповіді відзначалися виваженим і вдумливим підходом із належною вихідною інформацією. Були  роботи сильніші, були і слабші. Деякі вже за крок до впровадження у виробниц­тво, для реалізації інших – потрібні значні капіталовкладення. Усі вони викликали жваві дискусії та активне обговорення  серед журі й учасників. Молоді доповідачі, глибоко вивчивши своє питання, захоплені розробленою творчою ідею, впевнено доводили журі доцільність та необхідність впровадження у виробництво саме їхніх проектів.

Активність та ініціативність деяких молодих спеціалістів просто вражала. Журі під головуванням начальника управління Володимира Чуприни довелося непросто визначити переможців. За результатами розгляду творчих робіт та заслуховування доповідей журі вирішило нагородити дипломами і грошовими преміями таких учасників.

DSC_0114

У виробничому напрямку дипломів відповідно першого, другого, третього ступенів удостоєні: Іванишин Володимир Іванович – помічник майстра, зайнятий на роботах з видобування нафти, газу та газового конденсату (на нафтогазопромислах) бригади № 3 цеху № 1 із видобутку нафти й газу; Триняк Ігор Вадимович – оператор із видобування нафти й газу цеху № 2 із видобутку нафти й газу; Костик Андрій Юрійович – майстер цеху технологічного транспорту.

У загальному напрямку аналогічні відзнаки отримали відповідно: Лукач Ігор Дмитрович – інженер цеху технологічного транспорту; Григорець Андрій Іванович – машиніст технологічних компресорів цеху № 1 з видобутку нафти й газу; Грицик Андрій Петрович – майстер прокатно-ремонтної дільниці електрообладнання та електрозабезпечення.

Заохочувальними преміями відзначені: у виробничому напрямку – Матійців Сергій – оператор з видобування нафти й газу  цеху № 1 з видобутку нафти й газу; Слободян Володимир Михайлович – оператор із видобування нафти й газу цеху № 2 із видобутку нафти й газу, а в загальному напрямку – Мальцева Світлана Анатоліївна – помічник майстра житлової ремонтно-експлуатаційної дільниці.

Після нагородження призерів конференції Володимир Чуприна подякував молодим спеціалістам за їхню наукову діяльність. Роботи, на його переконання, цікаві, актуальні, практичні, однак майже до всіх були зауваження та пропозиції членів журі, які слід врахувати. Після  врахування зауважень, дооформлення та доопрацювання усних виступів усі учасники будуть готові брати участь у конференції молодих спеціалістів ПАТ «Укрнафта».

Андрій Григорець, машиніст технологічних компресорів цеху № 1 з видобутку нафти й газу, мабуть, висловив думку всіх своїх колег-учасників конференції, подякувавши керівництву за організацію проведення такого заходу та надану їм можливість показати себе, висловити свої ідеї та пропозиції.

Радують й обнадіюють результати конференції. Адже цікаві, перспективні роботи після доопрацювання можуть гідно представляти наше підприємство на конференції ПАТ «Укрнафта». Молоді спеціалісти отримали можливість попри виконання щоденної рутинної роботи продовжити свій саморозвиток, здійснювати творчий та науковий пошук під чітким керівництвом професійних наставників. Доречним тут є твердження Джима Рона – всесвітньовідомого філософа бізнесу, який розробляв стратегію компаній Coca-Cola, I.B.M., Xerox, General Motors та ін., котрий вважав, що формальна освіта допоможе вижити, а самоосвіта приведе до успіху.

Водночас актуальні практичні ідеї, представлені керівництву підприємства, які можуть бути втілені у виробництво, а також активна творча робота молоді змушує залишатися в тонусі і старших колег. З`явилась можливість для керівництва підприємства оцінити освітній, професійний та кваліфікаційний рівень молодих спеціалістів, що дозволить надалі формувати якісний кадровий резерв, адже надійна кадрова команда – це запорука успіху виробництва. Без сумніву, започаткований захід має право на життя.

Наталія ШТОГРИН,

інженер технічного відділу НГВУ «Надвірнанафтогаз».