Засідання організаційного комітету з підготовки до видання книги про історію розвитку Надвірнянського нафтопромислового району та НГВУ "Надвірнанафтогаз"

    9 вересня 2011 року напередодні професійного свято Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки до видання книги про історію розвитку Надвірнянського нафтопромислового району та НГВУ „Надвірнанафтогаз”. На засіданні було обговорено та затверджено план заходів по збиранню матеріалів, необхідних для видання книги.

На фото: (зліва на право) М.І.Капак – начальник юридично-договірного відділу, С.М.Гресько – заступник начальника управління з охорони праці та техніки безпеки- голова оргкомітету, Л.П.Хойська – пенсіонер ПАТ „Укрнафта”, В.Г.Коноваленко – начальник цеху №2 ВНГ, І.Я.Бойчук – пенсіонер ПАТ „Укрнафта”, В.І.Бойчук – начальник технічного відділу, М.М.Зіняк – пенсіонер ПАТ „Укрнафта”, І.М.Боднарук – начальник служби екологічної та радіаційної безпеки, Я.В.Яцура – пенсіонер ПАТ „Укрнафта”, В.Ф.Боровський – пенсіонер ПАТ „Укрнафта”. 

 

    Того ж дня учасники засідання оглянули виставку 230 робіт фотохудожників, присвячену 20-ти річчю незалежності України та Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Окремі фотографії із виставки відібрані ними для ілюстрування майбутньої книги.