Українсько-канадський бізнес-форум

   5-7 вересня 2011року в туристичному комплексі «Буковель» Івано-Франківської області за підтримки обласної державної адміністрації та Івано-Франківської торгово-промислової палати, з метою розширення міжнародного економічного співробітництва між Україною та Канадою, сприяння українським підприємствам у просуванні вітчизняної продукції на зарубіжні ринки, відбувся українсько-канадський бізнес-форум.

Фото з сайту  «Правда.if.ua»

   Учасники бізнес-форуму працювали по секціях задля покращення співпраці ділових кіл обох країн у підвищенні конкурентоспроможності національних економік та впровадження спільних інноваційно-інвестиційних програм і проектів, пошуку партнерів для співробітництва в торгово-економічній, виробничій та інвестиційній сферах.

    Активну участь в бізнес-форумі, серед багатьох запрошених учасників, взяла делегація ПАТ «Укрнафта», яку очолив директор департаменту видобутку нафти і газу ПАТ «Укрнафта» Гнип Михайло Петрович. Представники товариства працювали у секції «Нафтохімічна промисловість», де велику увагу привернули до себе доповіді Гнипа М.П. , та начальника групи проектування і впровадження потужного гідророзриву пласта відділу нафтовіддачі та інтенсифікації видобутку нафти НДПІ ПАТ «Укрнафта» Цьомка В.В.

       

На фото: виступ директора департаменту видобутку нафти і газу ПАТ «Укрнафта» Гнипа М.П. та  начальника групи проектування і впровадження потужного гідророзриву пласта відділу нафтовіддачі та інтенсифікації видобутку нафти НДПІ ПАТ «Укрнафта» Цьомка В.В.

    Учасники українсько-канадського бізнес-форуму відвідали підприємства та установи Івано-Франківської області , зокрема Долинський газопереробний завод ПАТ «Укрнафта».